0
0

5 סודות שיהפכו את יום הגיבוש שלכם למגבש באמת!

אז מה עושים בשביל שהאסיפה שהשקעתם בשבילה כל כך הרבה תניב תוצאות, הצוות יהיה מגובש והאווירה סופר פטריוטית? 5 סודות שימנפו את ההשקעה בקלות

“אילה תקשיבי. אני ממש לא בטוחה שזה מה שיתאים לנו. זה צוות רציני, הכי מגוון שיכול להיות, ברמה אינטלקטואלית גבוהה וגם… חבר’ה די יבשים. המטרה שלי היא גיבוש צוות איכותי אבל אני לא תולה ב’יצירות’ שלך הרבה תקוות… אני נותנת לזה צ’אנס אחד, אבל מעדכנת אותך מראש שיש לך חצי שעה בדיוק. רבע לשלוש עד שלוש ורבע זה הזמן שלך – אחר כך הם פשוט יעזבו את האולם”. 

אולטימטום קשוח. מאמינים שאפשר לגבש צוות בחצי שעה? שיש דרך להפוך אווירה מכבדה לנעימה ומכבדת? קבלו 5 סודות שיהפכו את יום הגיבוש שלכם למגבש באמת כדי שההשקעה שלכם תמקסם את עצמה בגדול.

בשביל מה בכלל צריך יום גיבוש? 

את יום הגיבוש הזה תכננתם כבר תקופה. זה מגיע לצוות, זה מגיע לכם. ריענון, החלפת אווירה, ובעיקר – גיבוש איכותי של הצוות. סגרתם על מקום מפנק, הוספתם קייטרינג בשטח או מנות ארוזות, חשבתם על שדרוגים נלווים. בחשבון פשוט, יום כזה עולה הרבה כסף ויותר מזה – זמן וכוח, משאבים חשובים לא פחות. עכשיו, הגיע הזמן לחשוב על המטרה העיקרית שלכם כדי להיות בטוחים שתשיגו אותה, בס”ד.

בינינו, אתם לא מוסד צדקה. הענין שלכם ביום גיבוש, אסיפת צוות או נופש מאורגן – הוא להחליף אווירה, לרענן ולהוסיף פטריוטיות. בשורה התחתונה – לקבל צוות מגובש יותר, צוות שמחובר למטרות שלכם ולחזון ומרגיש חלק מדבר גדול. מטרה משנית וחשובה לא פחות – היא יצירת חווית עובד טובה. היום לא קל לגייס עובדים מדוייקים והנשירה חוגגת. בשביל לשמור על העובדים שלכם קרוב – אתם חייבים להשקיע בחווית העובד.

גיבוש צוות – איך עושים את זה נכון?

הדבר שהופך יום גיבוש מבינוני למעולה ולכזה שהשיג את המטרות – הוא התמהיל. כל צוות מורכב מאנשים שונים, שכל אחד מהם אוהב דברים אחרים ונהנה מחוויות אחרות. בנוסף, הנאה היא תוצאה של שילוב. בתכנון נכון ניקח בחשבון את כל הסגנונות וניתן מענה לכל אחד מהצוות! בנוסף, הנאה היא תוצאה של שילוב בין חוויה רגשית – לחוויה אינטלקטואלית – לחוויה פעילה. תמהיל טוב של יום גיבוש יכלול פעילויות שקטות יותר לצד פעילויות אנרגטיות יותר.

בדרך כלל, בתכנון מקדים נשלב גם סדנה ליצירה אישית ברמה מותאמת לקהל. סדנה כזו בעצם משלבת את שלושת החלקים ונותנת מענה לכל סוגי החוויות. חשוב לחפש סדנה כזו שמגיעה באריזה אישית ומפנקת כדי לשדר את ההשקעה, להביע את ההערכה ולחסוך זמן יקר של חלוקה. חשוב לא פחות למצוא סדנה שמתאימה לכולם ולא דורשת כישורים מיוחדים, כדי שגם כאלו שלא אוהבים יצירה או בעלי שתי ידיים שמאליות ימצאו את עצמם.

מכללת אורט ביום גיבוש – הסיפור המלא

גם אחרי הטלפון הראשון לא נלחצנו. אנחנו יודעים שהסדנאות שלנו עושות קסמים בגיבוש צוות והן מותאמות לכל רמה של יצירה.  יש לנו כבר ניסיון עם עשרות צוותים מגובשים מכל הסגנונות ועדיין לא קרה שנפלנו על צוות שלא התחבר ליצירה ולא נהנה מהחוויה. אבל בכל אופן, עם כזה אולטימטום – היינו מתוכננים מראש והמנחה יצאה עם הערכות והציוד לסדנת נרות מושלמת, מוקדם במיוחד, כדי להתכונן לפני שהצוות מגיע. לא הכל בידיים שלנו. פקק הזוי חסם לה את הדרך והיא הגיעה באיחור של רבע שעה מתחילת הסדנה! וואו. נשארה רבע שעה עם צוות שמסתכל על השעון ברמז לא דק…

נקפוץ לסוף – שעה ורבע אחרי ההתחלה השולחנות היו מלאים עדיין ואף אחד לא רצה לסיים. צוות מעורב, אולטימטום קצרצר והערכות של הרמוניה. 

5 הסודות למינוף יום גיבוש 

אחרי עשרות צוותים שהשתתפו בסדנאות שלנו יש לנו כמה סודות שימנפו את ההשקעה שלכם וייוציאו את הצוות שלכם מגובש וסופר פטריוטי. קבלו:

מיתוג: תלוו את כל היום במיתוג אישי מותאם לצוות ולמטרה שלכם. שימו את הלוגו בכל מקום שאפשר! מיתוג מעלה את רמת הפטריוטיות ומיתוג נכון יעזור להשיג את המטרות שלכם. בהזמנת סדנת אומנות עם מנחה או רכישה מעל 3000 ש”ח אפילו ערכות היצירה שלכם יהיו ממותגות!

פורום: צרו אווירה תומכת שיתופים ועודדו שיתוף. זה מחבר את הצוות ויש מצב שתגלו דברים חדשים! סדנת נרות היא משהו שמזמין שיתופים אישיים ואפשר אפילו לשלב אותה בתוכנית מובנית של שיתופים וגילויים.

השקעה בפרטים הקטנים: הפרטים הקטנים עושים את ההבדל, נקודה. חשבו מה אתם יכולים להוסיף בלי השקעה נוספת. עריכה מושקעת בארוחה, ההבדל בין ארגז גדול שכולל את כל האביזרים הדרושים לערכות אישיות שארוזות בנפרד לכל משתתף – זה מה שיכול להפוך את יום הגיבוש שלכם לרמה מעל.

תכנון: כתבו לעצמכם תוכניה מפורטת. כמה יותר מפורטת – ככה יותר סיכוי להצלחה בס”ד. שימו לב לשלב בתוכניה גם חורים קטנים יזומים וזמנים לסמולטוק ופטפטת או לבחור פעילויות שמאפשרות תקשורת בין המשתתפים כמו סדנת סבונים או סדנת נרות.

הנחיה ממגנטת: הנחיה היא הקו המקשר בין כל הפעילויות. חשבו על האדם הנכון להנחיה, זה שיוסיף לכם אש ליום הגיבוש שלכם וייתן מקום לכל אחד מהצוות.

בלחיצה כאן תגיעו לכל הפרטים על סדנאות אומנות יוצרות אווירה שתהפוכנה את הצוות שלכם למגובש וסופר פטריוטי!

כיף להכין ערכת אומנות שתמיד מצליחה!

24 - 41
0/5

זמן הכנת הערכה: עד שעה

עוד סודות אומנותיים מבית הרמוניה

סדנת בת מצווה לילדות שהן פרחים

תמיד אתם קוראים לה “הפרח שלי”? בחגיגת בת המצווה שלה היא תמדיק את זה, ובגדול. ואתם תיהנו מסדנת בת מצווה ייחודית באירע...

בת מצווה לבת בכורה – שקט בראש

עם הקליפ סיימת? ומה עם תוכנית לבת מצווה?   סליחה ממש אם עשינו כאב ראש, לא התכוונו בכלל. אבל אנחנו יודעים שאת רוצה...

מה זה אומר בכלל יום גיבוש?

פוסט שיסדר לכם את הראש על ימי גיבוש: מה המטרה של היום הזה (לא, לא רק יום ללא עבודה), מה החברה/ הארגון...
ההרמוניה שלך
לשדרג את הערכות לסדנת אומנות מדהימה!
החל קופון

למועדון הלקוחות נרשמת כבר?
זה הזמן!

נרשמים למועדון הלקוחות וזוכים –
בחוויות, קוד קופון ל5% הנחה אמיתיים על המחיר באתר ובקטלוג 
ואפילו ערכה מלאה כולל הכל בשבילך!
 
רגע! שניה לפני המילוי, את רכזת? מכאן את נרשמת עכשיו

התחברו לחשבון שלכם

הרמוניה

ערכות יצירה וסדנאות

האתר בבניה...

בינתיים ניתן להוריד את קטלוג קיץ 2023 החדש
ולהזמין בקלות בטלפון או במייל

דילוג לתוכן